04.12.2014 r. - Zaloguj się i wygraj darmowe parkowanie

Aktualności » 04.12.2014 r. - Zaloguj się i wygraj darmowe parkowanie

Uwaga! Pierwszych 25 osób, które w terminie od 8 grudnia zaloguje się w systemie Pango, otrzyma 20 złotych na darmowe parkowanie. Kolejne 25 osób otrzyma do wykorzystania 10 złotych. Oferta adresowana jest do nowych użytkowników, dotąd nie zarejestrowanych w systemie Pango.


Co zrobić, by uzyskać kwotę na darmowe parkowanie? Otóż trzeba zostać użytkownikiem systemu Pango, czyli zarejestrować się w systemie. Po zarejestrowaniu należy zgłosić się do Targowisk Miejskich, by odebrać naklejkę identyfikacyjną. – Zachęcamy kierowców do rejestracji w systemie. Warto skorzystać z promocji, tym bardziej, że system Pango jest najprostszym i najbardziej korzystnym dla kierowców sposobem opłaty za parkowanie – mówi Jacek Chrobak, dyrektor Targowisk Miejskich.


Przypomnijmy, że system Pango działa w Tarnowie od połowy maja 2013 roku. Od początku cieszy się dużym zainteresowaniem. Po pierwsze dlatego, że jest bardzo funkcjonalny i prosty w obsłudze – wystarczy telefon komórkowy. Kierowcy nie muszą szukać parko matów, czy kiosków z kartami parkingowymi. Cała operacja zajmuje kilkadziesiąt sekund. No i co najważniejsze płaci się za rzeczywisty czas parkowania.


System Pango obecny jest już w kilkunastu miastach w Polsce. W Tarnowie liczba parkowań za jego pomocą stale rośnie. W sierpniu zarejestrowanych zostało 1,4 tysiąca parkowań, we wrześniu 1,8 tysiąca, w październiku ponad 2 tysiące.
Pełna informacja o ofercie: Biuro Strefy Płatnego Parkowania 14 688-89-80 wew. 35.